Klej montażowy odporny na wilgoć i temperaturę

Szukasz uniwersalnego kleju montażowego, który będzie odporny na wilgoć i zmienną temperaturę? Potrzebny jest Tobie klej budowlany, który zapewni trwałe łączenie w warunkach podwyższonej wilgotności lub na zewnątrz, bez względu na panujące warunki atmosferyczne? Na rynku dostępny jest produkt, który spełnia wszystkie te wymagania, a jest nim klej montażowy X-POLYMER. Co to jest za produkt? Jakie jest jego zastosowanie? Jakie są jego zalety i dlaczego warto zdecydować się właśnie na niego? Zapoznaj się z poniższym artykułem i przekonaj się, dlaczego X-POLYMER jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Co to jest X-POLYMER?

X-POLYMER to nowej generacji jednoskładnikowy uszczelniacz-klej, który łączy w sobie zalety dwóch produktów:

  • kleju montażowego,
  • kitu uszczelniającego.

Uszczelniacz-klej X-POLYMER powstał na bazie unikalnej technologii hybrydowej HD POLYMER TECHNOLOGY. Jej zastosowanie sprawiło, że X-POLYMER zapewnia natychmiastową przyczepność, bez konieczności podpierania montowanych elementów.

Szybkoschnący klej montażowy X-POLYMER - niezawodność w każdych warunkach

Klej montażowy X-POLYMER może być stosowany wewnątrz pomieszczeń oraz w warunkach zewnętrznych. Produkt odznacza się podwyższoną odpornością zarówno na czynniki mechaniczne, jak i niekorzystne warunki atmosferyczne. Elastyczny klej montażowy X-POLYMER jest odporny na:

  • wysoką i niską temperaturę - może być stosowany w szerokim zakresie temperatur: od -40°C do +90°C;
  • wodę - można go używać w warunkach podwyższonej wilgotności;
  • grzyby i pleśń.

Tak duża wytrzymałość sprawia, że X-POLYMER ma bardzo szerokie zastosowanie. Świetnie się sprawdza nie tylko podczas wszelkiego rodzaju prac remontowo-wykończeniowych w domu, ale także w przemyśle i budownictwie. Dzięki temu, że jest odporny na ciepło i zimno może być stosowany nawet w miejscach narażonych na działanie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Uszczelniacz-klej X-POLYMER jest z powodzeniem wykorzystywany na przykład przez dekarzy.

X-POLYMER charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do większości materiałów budowlanych, zarówno w pionie, jak i poziomie. Nadaje się do mocowania i uszczelniania podłoży:

  • chłonnych i niechłonnych,
  • gładkich i porowatych,
  • suchych i lekko wilgotnych.

X-POLYMER - uniwersalny klej montażowy i uszczelniacz do zadań specjalnych

X-POLYMER sprawdza się w każdych warunkach. Nie straszne mu mrozy ani upały. Bez obaw można go stosować w warunkach podwyższonej wilgotności oraz miejscach narażonych na działanie wody. To klej montażowy do zadań specjalnych!

Image Map