Blog

Klej do betonu - jaki wybrać?


Jesteś w trakcie budowy, przeprowadzasz remont, a może właśnie urządzasz ogród? W każdej z tych sytuacji przyda Ci się odpowiedni klej do betonu. Na rynku znajdziesz spory wybór różnych marek, pochodzących od znanych producentów. Nie wiesz który z tych produktów najlepiej wybrać? Podpowiadamy - z nami bez trudu znajdziesz swój najlepszy budowlany klej montażowy.

czytaj więcej...

Jak uszczelniać brodzik za pomocą silikonu?


Woda pod brodzikiem prysznicowym może oznaczać, że Twoja kabina prysznicowa jest nieszczelna. Co oczywiste, jest to sytuacja niezbyt komfortowa, a dodatkowo niebezpieczna. Na mokrej podłodze można się przecież łatwo poślizgnąć. Wydobywająca się z kabiny prysznicowej woda może również powodować powstawanie w łazience grzybów i pleśni. Jak zatem poradzić sobie z takim problemem?  Jak i czym uszczelnić brodzik prysznica? W poniższym artykule znajdziesz cenne porady, jak prawidłowo wykonać uszczelnienie brodzika prysznicowego.

czytaj więcej...

Montaż okien PCV - o czym należy pamiętać?


Kupując nowe okna chcemy, żeby były one szczelne - to oczywiste. Jednak nie zawsze tak się dzieje. Możemy kupić najlepsze okna, o najlepszych parametrach technicznych, a i tak będą nieszczelne. Dlaczego tak się dzieje? Kluczem do sukcesu jest tutaj prawidłowy montaż okien. Prawidłowy, czyli jaki? Jak zamontować okno PCV, żebyśmy nie musieli martwić się uciekającym ciepłem? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, z którego dowiesz się, jak wstawić okno, żeby było szczelne. Czym i w jaki sposób je uszczelnić?

czytaj więcej...
Image Map